انتشار تصاویر جدید از خودرو کیا سورنتو ۲۰۲۱

چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:16 ب.ظ

به نظر می‌آید افرادی که مسئولیت محافظت از اطلاعات و طراحی خودرو در شرکت کیا هستند در کار خود کوتاهی می‌کنند. پس از مشاهده مدل جدید کیا سورنتو در خیابان بدون هیچ‌گونه استتار خاص، عکاسان توانستند عکس‌های واضحی از این اتومبیل جدید به دست آورند. در مقایسه با مدل سورنتو موجود در بازار خودرو، این اتومبیل جدید از سبک ماجراجویانه بیشتری برخوردار است. بر خلاف پیچ و خم‌های ساده موجود در مدل فعلی سورنتو، نمونه جدید با طراحی خاص‌تر و برش‌های جذاب‌تری تزئین شده است.

جزئیات طراحی این خودرو

در قسمت جلویی خودرو، محافظ فن و قسمت تهویه هوا از سبک پیچیده‌تری برخوردار است و تا کنار چراغ‌های خودرو امتداد دارد. قسمت پایینی سپر نیز از زاویه بیشتری بهره می‌برد و با قرارگیری چراغ‌های مه شکن تزئین شده است. در کنار بدنه خودروی سورنتو خطوط تیزتری نمایان می‌شود که با برش‌های کنار در بسیار قابل توجه‌تر هستند.

انتشار تصاویر جدید از سورنتو ۲۰۲۱

بر روی سقف خودرو ریل‌های ظریفی قرار دارد که کل طول سقف را پوشش می‌دهد. در قسمت پشتی، مدل جدید سورنتو دو چراغ عمودی کشیده بر هر طرف خود قرار داده است. قسمت پایینی سمت عقب خودرو از ظرافت بیشتری، با وجود اگزوز‌های ذوزنقه‌ای، نسبت به مدل‌های پیشین خود بهره می‌برد. همانند بقیه قسمت‌های خودرو، شرکت تلاش کرده تا سبک جدید خود را با ظرافت بیشتری نسبت به مدل‌های پیشین ارائه دهد.

انتشار تصاویر جدید از سورنتو ۲۰۲۱

شرکت کیا قصد دارد تا مدل ۲۰۲۱ سورنتو را در چند نمونه متفاوت عرضه کند. این مدل‌ها شامل موتور‌های ۲.۵ لیتری چهر سیلندر گازولینی، موتور توربوشارژ ۲.۰ لیتری چهار سیلندر و توربو شارژ ۲.۵ لیتری می‌شوند. همچنین قرار است مدل‌های تمام هیبریدی و پلاگین هیبریدی از این خودرو ساخته شوند. بر طبق گفته برخی خبرگزاری‌ها کیا در نظر دارد مدل جدید سورنتو را در ۱۷ فوریه برای بازار کره معرفی کند. مدل‌های در نظر گرفته شده برای مابقی کشور‌ها مانند آمریکا مدت کمی پس از همان روز عرضه خواهد شد. پیشبینی می‌شود این خودرو در اواخر ۲۰۲۰ و یا اوایل ۲۰۲۱ در بازار آمریکا عرضه شود.

انتشار تصاویر جدید از سورنتو ۲۰۲۱عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان

چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:15 ب.ظ

با توجه به این که شرکت فولکس واگن در حال عرضه مدل‌های جدید Golf، Octavia و Leon است، شرکت رنو سعی دارد تا خط تولید خودرو‌های مگان خود را زنده نگه دارد تا بتواند در میدان رقابت اروپا موفق عمل کند. این شرکت به دلیل عجله بالا و عدم علاقه به وقت هدر دادن زمان، دست به معرفی خودروی میان رده خود زد. پس از بیست و پنج سال و انتشار بیش از هفت میلیون عدد خودرو، مگان سرانجام به فاز دوم نسل چهارم خود وارد می‌شود.

تغییرات مشخص در تصاویر منتشر شده

واضح‌ترین تغییر در این اتومبیل، چراغ‌های کاملا LED جدید هستند که نسبت به نسل‌های پیشین خود سی درصد افزایش قدرت و کیفیت دارند. این اتفاق برای چراغ‌های مه شکن و ترمز نیز افتاده است. تغییرات محدودی نیز در قسمت ورودی‌های هوا جلوی خودرو نیز دیده می‌شود که با طراحی متفاوت سپر همراه می‌شوند. از تغییرات دیگر در این خودرو نیز می‌توان به چرخ‌های جدید شانزده و هجده اینچی اشاره کرد که در رنگ‌های طوسی هایلند و طوسی بالتیک در دسترس قرار خواهد گرفت. داخل کابین خودرو، مگان ۲۰۲۰ با یک صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی به خریدار خود خوش‌آمد می‌گوید.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان

شرکت رنو همچنین مقداری به خود، برای ایجاد طراحی جدید کنسول، زحمت داده است. یک آینه عقب بدون پایه و آویز نیز بر روی خودرو وجود دارد. گفتنی است که شرکت برای مدل‌های ثانویه و گران‌تر قابلیت تنظیم محل صندلی راننده به صورت الکترونیکی را نیز قرار داده است. تغییرات غیرقابل روئت این اتومبیل بیشتر هستند. به عنوان مثال قابلیت پلاگین هیبریدی برای پیشرانه خودرو حالا در دسترس خریداران قرار دارد. مگان جدید از یک موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری بهره‌مند و یک پکیج باتری ۹.۸ هزار کیلوواتی برخوردار است.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان

امکانات الکترونیکی خودرو می‌توانند آن را به تنهایی تا ۵۰ کیلومتر، با سرعت ۱۳۵ کیلومتر بر ساعت، هدایت کنند. گفتنی است که موتور این خودرو به قدرت ۱۶۰ اسب بخار مجهز شده که برای مگان کمی جدید است. تغییر قابل توجه دیگر در این خودرو مربوط به سیستم اگزوز اتومبیل می‌شود. گفته می‌شود شرکت رنو تصمیم دارد تا جدیدترین مدل مگان را در فصل تابستان به بازار فروش اروپا عرضه کند.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستانمعرفی فناوری نوین ایمنی توسط شرکت SEAT

چهارشنبه 16 بهمن 1398 12:13 ب.ظ

خودرو جدیدی از شرکت سیت در بازار وجود دارد که می‌توان گفت یکی از پیشرفته‌ترین، امن‌ترین و بروزترین خودروی موجود در بازار امسال است. با مجموعه‌ای از امکانات کمکی و سیستم‌های راهنما برای راننده، نسخه جدید پرفروش‌ترین محصول شرکت،  موج جدیدی با قابلیت‌های فوق پیشرفته‌اش ایجاد کرده است که حتی بر روی خودرو‌های فولکس واگن، که شرکت سرپرست کارخانه سیت است، وجود ندارد.

جزئیات این قابلیت هوشمند

تصاویر منتشر شده نشانگر آن است که از قسمت درب خودرو تا روی ستون اول داشبورد یک نوار از چراغ‌های نئون کشیده شده است. در ادامه این نوار، خط نوری دیگری عرض خودرو، روی داشبورد را پوشش می‌دهد تا طراحی ظاهری زیبا و پیچیده‌ای را به نمایش بگذارد. نکته مهم آن است که این تنها یک چراغ برای تزئین نیست. نور زرد رنگ منتشر شده از این نوار‌های نئونی به منظور اعلام خطر در موارد خاص به راننده، در محل مورد نظر قرار داده شده است. این اعلام خطر‌ها مربوط به سنسور‌های نقاط کور خودرو، کمک تغییر لاین رانندگی و کمک تغییر مسیر برای خوروجی می‌شوند.

شگفت‌انگیز‌ترین فناوری در خودروها توسط شرکت سیت معرفی شد

گفتنی است که این محیط نوری هوشمند قرار شده تا به عنوان تنظیمات پیش‌فرض بر روی خودروی جدید شرکت سیت قرار گیرد تا یک شخصیت متفاوت را به کابین این خودرو‌ها بدهد. سخنگوی این شرکت در توضیحات مربوط به این فناوری اشاره کرد که رنگ این نوار‌های نوری نسبط به شرایط مختلف تغییر می‌کنند. برای مثال در زمان روشن کردن خودرو خریداران با رنگ ملایم‌تری مواجه می‌شوند و زمانی که خودرو در حالت اسپرت قرار می‌گیرد این رنگ به طیف روشن‌تری تغییر می‌کند.

شگفت‌انگیز‌ترین فناوری در خودروها توسط شرکت سیت معرفی شد

جالب اینجا است که حتی خودرو پیشرفته Golf 8 از چنین فناوری در کابین خود به صورت هوشمند برخوردار نبود. این در حالی است که معماری کابین هر دو خودرو به یک نحو مشترک طراحی و اجرا شده است. اما با این حال خودرو شرکت فولکس واگن از هوشمندسازی ساده‌تری برخوردار است که در آن چراغ‌های هوشمند تنها داخل آینه‌های کناری قرار دارد. از دیگر خودرو‌هایی که از طراحی مشابه با خودروی Golf 8 برخوردارند می‌توان به نسخه جدید Skoda Octavia اشاره کرد.

شگفت‌انگیز‌ترین فناوری در خودروها توسط شرکت سیت معرفی شد


مدیر سایت

اخبار روز تکنولوژی - اینترنت - علمی - موبایل - لپ تاپ - کامپیوتر


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات