با توجه به این که شرکت فولکس واگن در حال عرضه مدل‌های جدید Golf، Octavia و Leon است، شرکت رنو سعی دارد تا خط تولید خودرو‌های مگان خود را زنده نگه دارد تا بتواند در میدان رقابت اروپا موفق عمل کند. این شرکت به دلیل عجله بالا و عدم علاقه به وقت هدر دادن زمان، دست به معرفی خودروی میان رده خود زد. پس از بیست و پنج سال و انتشار بیش از هفت میلیون عدد خودرو، مگان سرانجام به فاز دوم نسل چهارم خود وارد می‌شود.

تغییرات مشخص در تصاویر منتشر شده

واضح‌ترین تغییر در این اتومبیل، چراغ‌های کاملا LED جدید هستند که نسبت به نسل‌های پیشین خود سی درصد افزایش قدرت و کیفیت دارند. این اتفاق برای چراغ‌های مه شکن و ترمز نیز افتاده است. تغییرات محدودی نیز در قسمت ورودی‌های هوا جلوی خودرو نیز دیده می‌شود که با طراحی متفاوت سپر همراه می‌شوند. از تغییرات دیگر در این خودرو نیز می‌توان به چرخ‌های جدید شانزده و هجده اینچی اشاره کرد که در رنگ‌های طوسی هایلند و طوسی بالتیک در دسترس قرار خواهد گرفت. داخل کابین خودرو، مگان ۲۰۲۰ با یک صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی به خریدار خود خوش‌آمد می‌گوید.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان

شرکت رنو همچنین مقداری به خود، برای ایجاد طراحی جدید کنسول، زحمت داده است. یک آینه عقب بدون پایه و آویز نیز بر روی خودرو وجود دارد. گفتنی است که شرکت برای مدل‌های ثانویه و گران‌تر قابلیت تنظیم محل صندلی راننده به صورت الکترونیکی را نیز قرار داده است. تغییرات غیرقابل روئت این اتومبیل بیشتر هستند. به عنوان مثال قابلیت پلاگین هیبریدی برای پیشرانه خودرو حالا در دسترس خریداران قرار دارد. مگان جدید از یک موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری بهره‌مند و یک پکیج باتری ۹.۸ هزار کیلوواتی برخوردار است.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان

امکانات الکترونیکی خودرو می‌توانند آن را به تنهایی تا ۵۰ کیلومتر، با سرعت ۱۳۵ کیلومتر بر ساعت، هدایت کنند. گفتنی است که موتور این خودرو به قدرت ۱۶۰ اسب بخار مجهز شده که برای مگان کمی جدید است. تغییر قابل توجه دیگر در این خودرو مربوط به سیستم اگزوز اتومبیل می‌شود. گفته می‌شود شرکت رنو تصمیم دارد تا جدیدترین مدل مگان را در فصل تابستان به بازار فروش اروپا عرضه کند.

عرضه جدیدترین مدل رنو مگان در تابستان